apex clinic apex clinic apex clinic

0532 064 13 41
info@apexclinic.com.tr
Şişli/İstanbul

Genital estetik sorunlarının sebebi sık doğum ve aşırı kilo alıp vermek olup, Apex Clinic olarak hastanemizde gerçekleştirilen genital bölge estetiği  ile cinsel hayatı olumsuz etkileyen birçok duruma çözüm üretilmektedir. Bayanlarda oldukça sık yapılan genital bölge estetiği ile iç ve dış dudaklardaki sarkmalar düzeltilir.

Hastanemizde uzman doktorlarımızın gerçekleştirdiği genital bölge estetiği lokal anestezi ile yapılan ortalama 1 saat süren bir ameliyat olup,hasta aynı gün normal hayatına dönebilir. Operasyon sonrası antibiyotik kremlerle pansuman yeterli olup,4 hafta içerisinde izler tamamen kaybolmaktadır. Ve bu 4 hafta içerisinde cinsel ilişkiye girilmemelidir.
Genital estetik operasyonu kızlık zarına zarar vermez, doğum yapmanıza engel olmaz ayrıca idrar kaçırma problemlerine neden olmaz.

Ayrıca Apex Clinic olarak hastanemizde Vajina daraltma operasyonu da gerçekleştirilmektedir. Vajina daraltma operasyonu normal doğum sonrası oluşan genişleme sebebiyle cinsel ilişkide olumsuzluklara sebep olduğundan bir çok kadının ihtiyacı haline gelmektedir. Vajinadaki estetik görünümü düzeltmeye ve cinsel ilişkideki hazzı arttırmaya yönelik cerrahi bir uygulamadır. Gevşemiş vajen mukoza dokusu ve kas dokusu çıkartılarak eriyen dikişlerle daraltılır.

Hastanemizde gerçekleştirilen Vajen daraltma ameliyatı veya vajen estetiği, lokal veya genel anestezi ile uygulanmakta olup, hasta aynı gün veya ertesi gün hasta normal hayatına dönebilir. Tamamen iyileşme süreci 10 gün olup, ilk 4 hafta cinsel ilişki önerilmez.

Whatsapp