Meme Büyütme

Meme Büyütme

Meme Büyütme 

Meme büyütme, göğüslerin şeklini ve boyutunu artırmak için yapılan cerrahi bir işlemdir. Uzman cerrahlarımız memelerin boyutunu artırmak ve daha dolgun bir şekil elde etmek için meme implantları yerleştirir. Göğüs büyütme, kozmetik cerrahi endüstrisindeki en yüksek hasta memnuniyet oranı ile Apex Clinic’deki en popüler prosedürlerden biridir ve artan güvene, artan benlik saygısına ve daha iyi bir yaşam kalitesine yol açabilir.

Her hastanın meme implantı alma nedeni tamamen benzersizdir, bu nedenle burada Apex Clinic’de ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş bir uzman hizmeti sunuyoruz. Binlerce mutlu hastaya göğüs büyütme operasyonunda yardımcı olduk, bu yüzden ilk adımlarınızı bugün atın!

 

Neden Meme Büyütme Operasyonu?

Göğüs büyütme ameliyatını düşünen hastalar, tipik olarak, aşağıdaki nedenlerden biri ya da birkaçı için meme büyütme operasyonu geçirir:

 

  • Göğüsleri ergenlik döneminde tam olarak istenilen büyüklükte gelişmemiştir,
  • Daha dolgun bir boyut elde etmek için,
  • Hamilelik sonrası göğüslerin hacim, şekil ve dolgunluk kaybetmesi nedeniyle,
  • Göğüslerin hacim, şekil ve dolgunluğunu kaybetmesi nedeniyle kilo kaybı sonrası,
  • Asimetri veya tübüler göğüslerden muzdarip olmak.

 

Meme Büyütme Ameliyatı

Meme büyütme işlemleri genel anestezi altında yapılır ve ameliyathanede 30 dakika -1 saat arası sürer. Cerrahın tavsiyelerine ve kişisel tercihinize bağlı olarak, MYA hastanelerimizden birinde bir günlük hasta olma veya iyileşmek için bir gecede kalma seçeneği vardır.

Hastalar, göğüslerinde ve çevresinde morarma ve şişlik beklemelidir ve işlem sonrasında sıkışma, rahatsızlık ve hassasiyet yaşayabilir. Ağrı 7-14 gün sonra azalmalı ve herhangi bir rahatsızlığı hafifletmek için ağrı kesici reçete edilecektir.

 

Meme İmplantı Seçenekleri

Her hastanın göğüs büyütme yolculuğu farklıdır, uzman göğüs büyütme cerrahlarımız fiziksel gereksinimlerinize, vücut şeklinize, mevcut meme dokusuna ve istediğiniz sonuca göre sizin için en iyi implant boyutunu ve yerleşimini önerecektir.

Boyut – Göğüs implantları, kap boyutlarında değil, santimetre küp (veya kısaca CC’ler) olarak ölçülür, örneğin: 350cc veya 400cc.

Şekil – Yuvarlak veya anatomik (gözyaşı damlası olarak da bilinir) implantların iki şekli vardır.

Yerleştirme – Meme implantlarının yerleştirilmesi, implantın kas altına mı, kas üzerine mi yoksa kısmen her ikisinin arasına mı yerleştirildiğini ifade eder; bu, submüsküler, subglandüler ve subfasyal olarak tanımlanır.

Profil/Projeksiyon – Göğüs implantlarının profili, siz ayaktayken ne kadar ileriye doğru çıkıntı yaptığını ifade eder ve düşük, orta, yüksek veya çok yüksek profil olarak tanımlanır.

 

Göğüs Büyütme Ameliyatı Fiyatları

Apex Clinic’de meme büyütme operasyonu fiyatları kişiden kişiye göre değişkenlik göstermektedir. Bu da kişiye özel güvenli tedavi prosedürümüzden kaynaklıdır. Fiyat Bilgisi için iletişim formunu veya telefon numaramızı kullanabilirsiniz.

 

 

Son Güncelleme Ağustos 2, 2023 Editör Bilgisi:[email protected]
Destek
WhatsApp Destek Hattı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?