Six Pack Ameliyatı

Six Pack Ameliyatı

Six Pack Ameliyatı

Apex Clinic olarak hastanemizde uzman doktorlar tarafından uygulanan six pack ameliyatı ile erkekler fit, atletik ve kaslı bir vücut yapısına, modern, sağlıklı estetik görünüme, geniş ve kaslı omuzlara, kaslı kollara, yağsız bir karın ve belirgin karın kaslarına sahip olmaları mümkün.

Six pack; göğüs, sırt, kollar, bacaklar, karın ve bel bölgesi kas estetiği operasyonlarının yapılabildiği bölgeler olup, en sık uygulandığı bölge karındır.

Kas estetiği operasyonu ile bel bölgesi de inceltilebilir ve bel kasları ortaya çıkarılabilir. Erkeklerde özellikle daha atletik bir görünüm sağlamak için omuz, kol, göğüs ve karın kaslarının da belirginleştirilmesi ApexClinic olarak hastanemizde uzman doktorlar tarafından uygulanan operasyonla mümkün. Kas estetiğinin en sık uygulandığı bölge karın olduğundan erkeklerde sixpack, kadınlarda ise twopack olarak bilinmektedir.

Hastanemizde genel anestezi altında uygulanan ve vücut kıvrımlarına denk gelen 4-5 mm uzunluğundaki küçük cerrahi kesiklerin yapıldığı operasyonda, karın kaslarının bombeleştiği alanlardaki yağ dokusu korunarak veya yağ dolgusu ile artırılarak, kasların çukurlaştığı alanlardaki yağ dokusu ise liposuction tekniğiyle alınarak erkeklerde baklava karın sonucuna varmak mümkün.

Hastanemizde uzman doktorlar tarafından uygulanan sixpack operasyonu ortalama 1.5 saat sürmekte olup, ameliyat sonrası hasta özel korseyi en az 1 ay kullanmalıdır.

ApexClinic olarak hastanemizde atletik ve kaslı bir görünüme sahip olmak isteyen genç ve orta yaş grubundaki erkeklere ve kadınlara genel olarak obezite problemi olmayıp, bölgesel yağ fazlalıkları olan kişilere,kas dokusunu geliştirmekte ve görünür hale getirmekte zorluk yaşayan kişilere, kısa sürede kaslı bir bedene sahip olmak isteyen kişilere uzman doktorlarımız tarafından kas estetiği uygulanabilmektedir.

 
Son Güncelleme Ağustos 2, 2023 Editör Bilgisi:[email protected]
Destek
WhatsApp Destek Hattı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?