Annelik Estetiği (Mommy Makeover)

Mommy Makeover

Doğum ve takip eden süreçteki emzirme dönemi kadınlar için vücutlarında önemli değişimlerin yaşandığı süreçlerdir. Öncelikle doğuma uygun şekilde değişen kadın vücudu, ardından emzirme dönemiyle birlikte doğal olarak değişmektedir. Annelik estetiği, bu süreçler sonrasında kadın vücudunda meydana gelen değişimleri ortadan kaldırarak, vücut yapısını eski haline dönüştürme amacını taşımaktadır.

Annelik Estetiği (Mommy Makeover) Neleri Kapsamaktadır?

Doğum ve emzirme sürecinde en belirgin değişimlerin gözlemlendiği bölgeler; bel, karın ve meme bölgeleridir. Bu bölgeler birbirinden bağımsız bölgeler gibi görünse de aslında birbirine etki eden bölgelerdir ve dolayısıyla birkaç uygulamanın ortak bir şekilde planlanıp bu bölgelere yönelik ameliyatların uygulanmasıyla, vücudun istenilen forma kavuşturulma olasılığı artış göstermektedir.

Annelik estetiği, doğum ve emzirme sürecinde doğal olarak deformasyona uğrayan bütün vücut bölgelerini içine alan kombine bir estetik operasyondur. Bu bağlamda annelik estetiğinin kapsadığı bölgeler olarak; karın, kalça, meme bölgeleri sıralanabilmekte, vajina estetiği de bu kapsama dahil edilebilmektedir.

Son Güncelleme Ağustos 2, 2023 Editör Bilgisi:[email protected]
Destek
WhatsApp Destek Hattı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?