şişli diş kliniği

Şişli Diş Kliniği

Ağız ve diş sağlığı insan için en önemli alanlardan biridir. Özellikle diş estetiği ve sağlığını koruma alanlarında özel doktorlar ile çalışmak isteyen kişiler için Şişli diş kliniği herkes için hizmet vermektedir. Farklı tedavi yöntemleri ile hastaların en iyi şekilde tedaviden yararlanmaları sağlanmaktadır. Kliniğimiz içerisinde bulunan cihazların her biri son teknoloji ürünleridir.

Bu şekilde en iyi tedaviler için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Uygun fiyat seçeneklerimiz ve verdiğimiz hizmet ile beraber Şişli diş kliniği kapılarını herkese açarak çalışma göstermektedir. Alanında uzman diş hekimleri ile çalışma sürdüren kliniğimiz her türlü tedavi için tercih edilen adres olarak bilinmektedir.

Dişlerin hem sağlıklı hem de estetik bir görünüm kazanmasını sağlamaya dayalı yeni tedavi programları kliniğimiz tarafından geliştirilmiştir. Son dönemde sağlım sisteminin gelişimine uyum sağlayan kliniğimiz hastaların uğrak yerlerinden biridir. Özel hasta ve doktor ilişkileri ile diş alanında en kaliteli hizmeti veren firmaların başında yer almaktayız. Ağız ve diş sağlığı hakkında yapılan her bir araştırmaya uygun şekilde yeni tedaviler geliştirmekteyiz.

Şişli Estetik Dolgu İşlemleri

Şişli’de hizmet veren kliniğimiz hastaları için en uygun olacak tedavi planını hazırlamaktadır. Dolgu işlemleri dişte yaşanan çürüme ve kırılmalar için uygulanan tedavilerden biridir. Çürük başlıca doğru ve düzgün temizlememe sonucunda bakteriler tarafından oluşan diş sorunlarından biridir. Bu problemi giderme adına dolgu işlemleri yapılmaktadır.

Dişin çürüyen kısımları temizlenerek yerine estetik dolgu malzemesi koyulmaktadır. Bu sayede diş sağlıklı yapısına geri kavuşmaktadır. Şişli içerisinde yer alan kliniğimiz tüm dolguları estetik yapıda hazırlamaktadır.

Diş Beyazlatma Operasyonları İle Estetik Diş Görünümü

Diş beyazlatma işlemleri diş sağlığı ve estetik görünüm açısından oldukça önemlidir. Yapılan bu estetik gülüş tasarımları kişilerin sağlıklı bir diş yapısına sahip olmasına yardımcıdır. Özellikle diş beyazlatma işlemlerinde dişlerin kökten uca bakımı yapılmaktadır.

Lekeli ve çürük olan yerler tedavi edilerek yerine dolgu işlemleri uygulanır. Ardından beyazlık seviyesi hasta tarafından belirlenerek kişiye uygulanmaktadır. Mavi ışıkta dişlerin belirli bir süre bekletilmesi ile anında istenen beyazlığa ulaşılmaktadır. Dişler hem sağlıklı hem de beyaz bir görünüm kazanmaktadır. Ağız ve Çene Hastalıkları Konusunda Şişli Diş Kliniğimiz

Ağız ve çene sağlığı diş alanında en önemli noktalardan biridir. Diş kliniğimiz içerisinde bu anlamda en profesyonel uzmanlarımız hizmet vermektedir. Dişlerin hasarlı olan yerlerinin tespit edilmesi, çene ve ağız tomografisi çekilmesi gibi işlemleri ağız ve çene hastalıkları kliniğimiz içerisinde yapılmaktadır.

Tomografi ile beraber dişlerin köklerinin nasıl yapıda olduğu incelenmektedir. Buna uygun tedavi planı oluşturulmaktadır. Dişinde ağrı yaşayan ya da çene kemiğinde iltihap oluşan kişiler için kökten bir bakım yapılarak tedavi de bu plana uygun şekilde devam etmektedir.

Şişli Diş Kliniğimizde Yer Alan İmplant Tedavileri

Şişli içerisinde hizmet veren diş kliniğimiz pek çok kişiye uygun tedavi planı oluşturmaktadır. İmplant tedavileri günümüzde yaşanan diş kaybı yerine yapılan en popüler tedavilerden biridir. Aynı zamanda kökün zayıflamasına bağlı olarak dişte kırılma gibi durumlar görülmektedir.

Zayıf olan diş yapısını tedavi etmek için diş çekilir ve yerine implant uygulanır. İmplant tedavisinde ilk olarak çene kemiğine kök yerleştirilir. Ardından kişinin diş ve ağız yapısına uygun bir implant diş hazırlanmaktadır. Hazır olan diş bu kök üzerine sağlam olacak şekilde yapıştırılır.

Ağız İçerisine Yapılan Sağlıklı Protetik Uygulamaları

Ağız içerisinde yapılan protetik uygulamaları kaybedilen tüm dişler için uygulanan diş protezi olarak geçmektedir. Bu şekilde hastanın diş kaybı durumlarından etkilenmemesi sağlanır. Kişi için en sağlıklı olan tedavi yöntemlerinden biridir. Bu sayede besinler çok daha iyi bir şekilde çiğnenerek kişiler kendilerini iyi hissetmektedir.

Şişli Ortodonti Diş Hastalıkları Kliniği

Ortodonti tedavisi diş üzerine yapılan tel uygulama tedavileri olarak bilinmektedir. Dişlerin aynı hizada olmaması ve yamuk diş yapıları sonucunda kişiler konuşma ve besinleri tüketme konusunda sıkıntı yaşayabilmektedir. Bu sıkıntılara karşı hastalara uygulanan tedavilerden biri ortodontidir.

Teller tamamen kişiye özel hazırlanarak dişlerin yamuk şekli giderilme hedeflenmektedir. Bu şekilde hem diş yapısı hem de çene yapısı doğru bir seviyeye gelmekte oturmaktadır. Ortodonti tedavisi uzun soluklu tedavilerden biridir. Hastaların tedaviden en iyi sonuç alması adına özel uygulamalar yapılmaktadır.

Son Güncelleme Kasım 29, 2022 Editör Bilgisi:[email protected]

Editör Bilgisi

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Destek
WhatsApp Destek Hattı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?